Subcategorieën
Omschrijving
Milltek Downpipes met De-cat Audi RS6 C7, S6 , RS7
Milltek Sport Downpipes met grote boring zijn perfect om zowel de prestaties als het geluid te verbeteren. Deze downpipes zijn vervaardigd met een grotere diameter dan standaard OEM-onderdelen, wat betekent dat er aanzienlijk meer ruimte is voor meer gas om de motor te verlaten en door te laten, wat de efficiëntie verhoogt.
In combinatie met onze Hi-Flow Sports Cat kunt u een aanzienlijke prestatieverbetering en een merkbaar verschil in geluidsesthetiek verwachten.
Grotere 76 mm downpipes met De-cat (katloos) voor getunede auto's. Downpipes zijn voorzien van ultra-duurzame semi-glanzende zwarte Cerakote-coating. Vereist een stage 2 ECU-remap.
Eigenschappen
- Plug en Play
- Voorzien van Cerakote zwarte coating
- 2 Jaar garantie of 80.000 KM
- 76mm (3 inch)
Opmerkingen
Geschikt voor stage 2 tuning.
Geschikt voor
Audi > S6 C7 (2012 - 2018) 4.0 TFSI C7 Quattro
Audi > S7 Sportback C7 (2012 - 2018) 4.0 TFSI Quattro S tronic
Audi > RS6 C7 (2013 - 2018) 4.0 TFSI Bi-Turbo Quattro (Inc Performance Edition)
Audi > RS7 C7 (2013 - 2018) 4.0 V8 TFSI Bi-Turbo Sportback (Inc Performance Edition)
Let op
De SSXAU555 Past alleen i.c.m. Milltek Cat-back.
Productdetails
- Versie
- Geschikt voor Milltek uitlaat
Geschikt voor OEM uitlaat
Reviews
Milltek Downpipes met De-cat Audi RS6 C7, S6 , RS7 voor een mooier geluid en geschikt voor stage 2 tuning.